| teiubesk23 a întrebat:

Ce inseamna cind visezi un barbat necunoscut?

Răspuns Câştigător
| Șușșș a răspuns:

Daca visezi ca intilnesti un strain inseamna ca vei avea norocul de a gasi fonduri pentru afacerile tale.

vei primi vesti de la un fost prieten
;

paguba;
- intalnind- greutati mari;
- necunoscut- prietenie de lunga durata si credinta in dragoste.

om strain de vei visa, o paguba vei avea;
mai multi oameni straini de vei vedea in vis, incurcaturi materiale vei avea si, posibil, niste probleme de sanatate.

Potrivit traditiei romanesti, de vei visa un om strain, paguba vei avea. In cazul in care visezi mai multi oameni straini, dificultati materiale se anunta si posibil, niste probleme cu sanatatea.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 77789 a răspuns:

Pai inseamna ca te gandesti la un barbat pe care il iubesti si nu il poti vede acel barbat este in mintea ta si la un moment dat va aparea

| teiubesk23 explică:

L-am folosit extender dar nu am aflat nimic concret din pacate.

| purenerve a răspuns:

Pai sa te inhaiti cu primul necunoscutceti iasa in cale! ca daca ii necunoscut tot necunoscutu este necunoscutlaughing

| teiubesk23 explică:

Purenerve eu vb serios, n-am nevoie de sfaturi prostesti.winking