| Ariamnaa a întrebat:

Buna! Ce înseamna cand visezi ca un baiat necunoscut vine la tine si te saruta?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că ai nevoie de sex și a-i face-o chiar și cu un necunoscut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că o să te cuplezi irl cu crush (dacă ai unul).

| ivees a răspuns:

Bună. Poate o posibilă relație în viitorul apropiat, poate chiar cu necunoscutul din vis.

| Mariacld a răspuns:

E posibil sa fie viitorul tău soț happy am o cunoștință care la fel, a visat un necunoscut și câțiva ani mai târziu l-a cunoscut și în momentul actual formează o familie minunata