| TrustStyle a întrebat:

Sal TPU,vreau sa ma sarut cu o fata care s-a mai sarutat cu multi altii, dar eu nu m-am mai sarutat. Ce fac? sad o sa dau gres? cum procedez?

2 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Nu-ti mai fa ataea griji, oricat ti-am explica aici si oricat videclipuri ai viziona..nu te vor ajuta cu nimic,pur si simplu faci din instinct, lasa-te dus de val, si vei vedea ca e ok, toata lumea stie sa sarute, dupa ce te vei saruta cu ea vei crede ca stiai deja sa te saruti ca si cum ai mai facut-o laughing explicatiile sunt de prisos in legatura cu acest subiect..sincer happy

| Ciutanu a răspuns:

Te arunci, nu ca prostul dar te arunci.Restul vine de la sinewinking Mult succes