Salut, urmeaza sa ies cu o fata si as vrea sa o sarut, si cred ca si ea. Problema este ca eu nu am mai sarutat pana acum. Cum sa procedez, cum sa incep? Ea a mai avut 1sarut pana acum. Cum sa procedez cu buzele, capul? Adica chiar nu stiu laughing imi puteti da sfaturi? Multumesc, funda pentru cel mai bun sfat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa te stresezi cu asta, vine de la sine! Relaxeaza-te si o sa vezi ca va iesi bine. Nu uita, sarutul nu este ceva standard, fiecare este diferit, chiar daca esti mai stangaci la inceput este mai frumos si usor-usor vei invata si vei face cum iti place tie si ei.

| Emilian65 a răspuns:

Sarutul nu se da, ci se fura.

| GigiMenta a răspuns:

Haha, uite.o sa iti dau un sfat din propria experienta. Primul meu sarut a fost asa : Eu la cativa metrii de ea, mergand. Am ajuns langa ea, am vorbit putin, ne uitam ca doi nebuni indragostiti unul la celalalt apoi peste vreo 20 de minute, am luat-o in brate de la mijloc cu o mana si cu cealalta am prins-o de gat incet. Am tras-o spre mine..am inchis ochii si am sarutat-o de cateva ori incet.
Ti-am zis asa mai detaliat laughing daca vrei iti si desenez. Succes!

| evelinna01 a răspuns:

Dar nu e greu deloc, o sa stii ce sa faci odata ce-i atingi buzele, totul va veni de la sine happy Ideea e sa lasi rusinea deoparte, daca stai si te gandesti "aoleu, daca nu o sa-i placa, daca nu vrea sa o sarut", atunci nu rezolvi nimic.