| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

nu am avut pana acum primul sarut si vreau sa il am cu fata de care imi place. Cum pot sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

App draga e cam complicat sa saruti o fatalaughing
Cel mai usor e sa o inviti in parc la o plimbare lunga.Pe la o bucata ia'o de mana asa frumos, fara sa vada. Dupa, cand vine vremea sa va despartiti k atunci e cel mai romantic, ia'o de mijloc si sarut'o duulce.happy
Cam asta. Acuma chestia era mai usoara daca te placea si ea k daca nu exista riscul sa te respinga

Ai Doamne la naiba mi'ai facut pofta de pupacealalaughing

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ea stie de tine? Si te vrea?

| Stassy a răspuns:

Pai fata aia te place?

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru Stassy):

Nu stiu ce gandeste ea... Terog raspunde-mi daca vrei funda!

| Stassy a răspuns (pentru BaiatulAnonim1234):

App draga e cam complicat sa saruti o fatalaughing
Cel mai usor e sa o inviti in parc la o plimbare lunga.Pe la o bucata ia'o de mana asa frumos, fara sa vada. Dupa, cand vine vremea sa va despartiti k atunci e cel mai romantic, ia'o de mijloc si sarut'o duulce.happy
Cam asta. Acuma chestia era mai usoara daca te placea si ea k daca nu exista riscul sa te respinga

Ai Doamne la naiba mi'ai facut pofta de pupacealalaughing

| rellick a răspuns:

Deci... acum nu prea mai merge cu trandafiri cu flori cu chestii si figuri... acum o fata se cucereste prin bunapurtare cu ea, sa ii arati sensibilitate, putin respect, apoi o poti si saruta