| DarkFire a întrebat:

Sall all Care stie cum se face un site de metin2 plss am nev repede... Funda! Scz categoria.

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Te duci la banac, platesti domeniu si spatiu de hosting in fiecare luna apoi iti faci siteul, cunoscand limbajul html...
Nu cred ca ca sti tu acest limbaj...

| Anonymul a răspuns:

Pai pentru inceput trebuie sa-ti faci un metin al tau si cu index.php si config.pfp faci pagina de inregistrate a te faci GM dar doar tu... si dupa aia trebuie sa faci si downloadul Sura: you tubetongue daca nu faci metinul tau atunci nu ai cum sa fa-ci si site-ul si nu trebuie sa dai nici un banut nu te costa nimic daca gasesti siteul bun. OKbafta:X:X:X bye

| Anonymul a răspuns:

Trebuie sa-ti faci un metin al tau si sa faci site cu index.php si config.php