| Valy1106 a întrebat:

Sall am si eu nevoie de niste sfaturi si nu stiu unde le pot gasi asa ca am apelat la TPU. Acum 1 luna am cunoscut o fata draguta, simpatica, atragatoare frumoasa in prima zi cand am cunoscuto am simtit ceva foarte intens ceva placut un sentiment care pana in acel moment nu mi se mai intamplase asa ceva in decursul acestei luni noi nu am avut nici un contact sexual acum 1 saptamana ea a fost la mine acasa greseala a fost ca nu am stiut cand vin ai mei acasa si sa nu ne prinda ea vroia sa facem dragoste in ziua respectiva.La ora 8 seara cand sa plec de acasa de la mine sa o duc la ea acasa ma intreaba "auzi iubi joi este cineva la tine acasa iar eu da este dar inchiriem o camera de hotel asta a fost pe data de 13 duminica trecuta. Aseara a avut loc balul bobocilor de la liceu si eu am intrebat-o pe la sf festivitati iubita ia zi mergem undeva la un restaurant si noi si ea cica nu ca nu poate ca nu este pregatita ca nu stiu ce o dadea in balaceala sfatuitima si pe mine cum sa discut cu ea cum sa o iau sa ma pot intelege mai bine cu ea si ea este foarte inchisa in ea nu prea comunica asa deschis cu mine se abtine va rog frums ajutati-ma si pe mine cu cateva sfaturi utile. cel mai bun rasp primeste funda si restul primeste daca mi-a fost de folos etc. Va multumesc siva rog frumos sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| tzcoompik a răspuns:

Eu zic sa o iei mai incet cu sexu si sa ii demonsterzi cat de mult ti la ea iai niste flori sau stiu eu cei place prezinto la a tai fii atent la fiecare detaliu al iei si chiar daca nu-ti pasa incearcca sa te faci ca iti pasa de ce spune si la faza cu sexu spune-i ca nu o sa se intample doar cand e pregatita si cand prinde incredere in tine va zice ea eu iti urez mult noroc! sa ma anunti si pe mine ce se mai intampla laughing

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate a avut si ea zile proaste si nu a avut chef de iesiri,tu las o mai moale nu o presa, discuta orice in afara de sex, las o pe ea sa ia initiativa cand a vrea

| tzcoompik a răspuns:

Eu zic sa o iei mai incet cu sexu si sa ii demonsterzi cat de mult ti la ea iai niste flori sau stiu eu cei place prezinto la a tai fii atent la fiecare detaliu al iei si chiar daca nu-ti pasa incearcca sa te faci ca iti pasa de ce spune si la faza cu sexu spune-i ca nu o sa se intample doar cand e pregatita si cand prinde incredere in tine va zice ea eu iti urez mult noroc! sa ma anunti si pe mine ce se mai intampla

| JustAQuestion a răspuns:

Daca va simtiti pregatiti atunci totul vine de la sine.Dar daca ea nu stie inca ce vrea atunci las-o mai usor cu discutiile despre sex. Gasiti altceva de discutat si de facut!