| WarriorOfBlack a întrebat:

Sall cum imi dau seama daca o fata ma place?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Nu e greu să-ţi dai seama. Dacă-ţi zâmbeşte, dacă vorbeşte frumos cu tine, dacă te priveşte mereu, dacă te ia de mână în faţa lumii, dacă te săruta când sunt mai multe fete pe lângă tine, dacă nu-i păsa de ce cred alţii despre tine. happy

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Te bagi in seama cu ea si deduci dupa felul cum reactioneaza.winking

| LorryDulce a răspuns:

Aparentele inseala, asa ca nu iti poti da seama cu adevarat ce simte sau crede despre tine.Stai de vorba cu ea deschis si intreaba-o,nu ai nimic de pierdut.Te vei simti mult mai bine cand vei sti, indiferent de rezultat, vei sti ce ai de facut pe mai departe.

| heavymetal a răspuns:

Te priveste destul de des mai ales in ochi iti zambeste tot timpul intra in vb cu tine iti face complimente sau o intrebi. sigur iti va raspunde sincer