| JokerPublik a întrebat:

Sall la toti. Am o colega in clasa paralela care e foarte simpatica si draguta. Nu am discutat cu ea decat vreo 10 vorbe si ale pe Facebook. vreau niste sugestii cum as putea sa ma apropii de ea mai mult si sa fac ca sa-i placa de mine. In ultima vreme ea se uita mai mereu la mine cu o privire lunga ...Help Help Help.cum as putea s-o agat ...am 15 ani

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum 4 ore ai pus aceeasi intrebare.

In caz de ai uitat, uite aici:
https://www.tpu.ro/......0-vorbe_1/

| Roliii a răspuns:

Incepi cu cv mic,ii dai o ciocolatica (de ex kinder din aia mica sau kitkat,etc.) dupa o banana, si vezi care ii sunt reactiile, dupa o inviti undeva daca da semne, daca nu, ii mai dai cv si astepti,