| NeGaTiwE a întrebat:

am o problema.Deci am luat jocul Spider-Man Shattered Dimension si dupa ce il instalez imi cere ceva cu Direct X care stiti ce pot face ma ajutati plss lasati mess sau add la andy_freestyle97 scuze de categorie dar am mai pus intrebarea altundeva si nimeni nu a citit-o mersiwinking

Răspuns Câştigător
| hSh3ad a răspuns:

Descarca direcyX latest version

1)Jocu e praf se vede ca e facut de la fraierii de la Activision
2)Nu merita banii
3)Grafica praf
4)Jocurile celor de la Criterion, EA, Ubisoft si DICE sunt bune, restul sunt praf din tot ce-am vazut
5)Activision face jocuri aiurea

1 răspuns:
| alex1595_3861 a răspuns:

Activision are jocuri foarte bune de exemplu call of duty,blur,prototype,singularity,guitar hero, transformers war for cybertron, Wolfenstein