| sarmale2012 a întrebat:

Salll TPU! Am si eu o intrebare...cum pot face sa imi creasca penisul?

5 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Nu exista nicio metoda care sa fie dovedita stiintific si despre care sa se poata spune ca mareste lungimea penisului. Trebuie sa inveti sa te impaci cu ceea ce ai dat de Dumnezzeu, oricat ar fi este suficient pentru a face dragoste, pentru femei asta nu conteaza prea mult, toata problema este numai in mintea barbatilor.

| FlorinDiablo a răspuns:

Se poate marii sigur chirurgical, am vazut reclame pe situri la niste pastilutze dar nu-s cat or fii de bune.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Bagă-ţi-l în blender.

| Liquor a răspuns:

laughing esti tare

| zerdan a răspuns:

E un tratament special,dar mai bine lasa-l asa, ca nu marimea conteaza, vesel sa fie.