| anonim_4396 a întrebat:

SAllut am o intrebare urgenta! cum pot face sa imi deblochez contul dupa facebook sau macar sa mi-l sterga cei de la facebook? am incercat sa intru si imi aparea ca mi- a fost blocat datorita faptului ca nu este numele meu real dar eu il am de foarte mult timp asa si am primit intr-un mail sa le trimit numele meu adevarat si i l-em trimis dar tot nu mi l-au deblocat si nu stiu cum sa fac macar sa mi-l stearga pentru ca am si poze pe el.Pls cel care ma ajuta FUnditsa!

1 răspuns:
| 4l3x a răspuns:

Nici eu nu am numele adevarat si nu mi s-a intamplat nimic thinking