| Stefan33Pavel a întrebat:

Bună seara,numele meu este Ștefan, ieri mi s-a blocat cont de Facebook și am primit e-mailul de la Facebook ca să deblochez Facebook sa trimit poza cu buletinul, am primit de la adresa de e-mail security@facebookmail.com.
Oare sa trimit poza cu buletinul, e adresa bună?

1 răspuns:
| MihailoviciS a răspuns:

Deci domain-ul corect și rezervat de Facebook LtD este @facebook.com si atat. Poza cu buletinul sau orice card de identitate (pasaport, carnet elev, permis de condurere etc) care conțin numele si datele dvs., se face expres pe site, dar numai pe site! Nu pe adrese email sau alte modalitati. O sa observati pe site-ul de recuperare cont Facebook prin modalitatea card de identitate ca se afla optiunea,, Ataseaza fotografia cu cardul de identitate,, sau ceva de genul. Dvs apasati acolo si selectati din galerie poza cu buletinul dvs.