| no_5867 a întrebat:

Sallz
dc de fiecare data cand ma combin cu cate unu dupa cateva zile intreaba

esti virgina?

ce ma enerveaza intrebarea astaX-(

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Ma scuzi. dar mi se pare o intrebare perfect ok. Daca era un oarecare, atunci era cam deplasata intrebarea, dar tu ai spus ca esti impreuna cu ei... Pai nu ti se pare normal sa stii? Tu n-ai vrea sa stii daca el are SIDA? (da, comparatie nu e tocmai egala, dar chiar si asa) Atat timp cat sunt impreuna cu cineva, vreau sa o cunosc cat mai bine posibil... Asta nu inseamna ca vreau sa sar pe ea imediat cum aud raspunsul. E doar o intrebare si ti-as recomanda sa o pui si tu la randul tau, ca apoi vii pe TPU.ro si plangi ca nu-ti cunosti partenerul si nu intelegi de ce-ti face ce-ti face.
Numai bine, Shinwinking

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta denota respectul pe care il are fata de tine.Ar trebui sa te puna pe ganduri intrebari de genul asta pentru ca din cate inteleg eu nu e prima data cand ti se intampla astaraised eyebrows

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pentru că la o anumită vârstă doar asta îi interesează.

| butt3rfly16 a răspuns:

Pt. ca asta ii intereseaza pe ei de fapt intr-o relatie si asa iti dai seama usor care ii sunt intentiile cu tine. E clar ca nu tine la tine si ca vrea sa isi atinga scopul cumv.Asa ca e bine sa termini cu cei care au atata tupeu si se comporta asa cu tinestraight face din pacate majoritatea baietiilor din zilele de azi nu prea mai au sentimente si se gandesc mai tot timpul la cum sa o facsad sau cu cine.Bafta!

| hamsterx a răspuns:

Asa sunt toti baietiilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| pendula a răspuns:

Pai suntem si noi curiosi. Sti virginele se lasa greu asa ca nu are rost sa ne pierdem vremea cu ele. De aceea intrebam.

| cipy a răspuns:

Am citit toate raspunsurile si sunt de acord cu ele, dar, nimeni nu v-ati gindit ca sunt si baieti care vreau o relatie serioasa, care vor sa se casatoreasca de ex. cu persoana data si de aia intreaba stiti ca baietii se duc la multe dar cind sa se casatoreasca vor fata virgina. Parerea meawinking

| Kynext a răspuns:

Pey poate pentru ca tu doar te"combini"...nu ti se pare putin logic?hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Psycho a răspuns:

E stupida intrebarea.adica...daca e pusa la nelocul ei, e aiurea.
eu de obicei cand cunosc o persoana noua, intreb cati ani are, cum o cheama, unde sta, la ce profil e sau chestii de astea.chestiile esentiale.sunt o fire foarte curioasa.
intrebarea despre virginitate o pun si eu destul de des, si fetelor si baietilor, dupa o anumita perioada de cand ii cunosc.tot din cauza curiozitatii. un fel de "sondaj" pentru parerea mea personala despre cei din jur, pentru a-mi face o parere, in mare, despre varsta la care isi pierde lumea virginitatea. un fel de procentaj.sa vad cam cati si cam la ce varsta si-au pierdut.si-n ce conditii.si alea alea.
cand te mai intreaba vreun tip, spune-i ca nu crezi ca are importanta.si da-i naibii pe toti disperatii si frustratii sexual.
ai grija cu cine umbli.

| emma_6707 a răspuns:

Pentru ca ei gandesc cuthinking ei bine, celalalt cap iar o "combinatie" de obicei, in cazul lor necesita si sex
eu zic sa nu o faci cu specimenele astea
nu de alta dar de obicei sunt interesate numai de sex si de povestioare intre tovarasilaughing

| madalykuka a răspuns:

Era si baiatu curios,,,laughing
da stii care e raspunsu la intrebarea asta smugsmug?
vrei verde smug:devil)laughing
mama n-am apukat inca sa fiu in locul tau sa ma intrebe un baiat asa ca sa mor ca asta ar fi raspunsu meu laughing

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Uite daca un baiat te intreaba asa ceva atunci nu te iubeste cu adevarat ce intrebare la baietii asta ii pasa daca o fata ii virgina sau perfecta in sex? pai daca tia pus intrebarea asta dai gara big grin cica curiosi''pendula'' de ce daca e virgina ii dati gara? straight face

| alexutzu00791 a răspuns:

Ia uite la pendula. La 17 ani cu cata aroganta raspunde. Preferi sa fii o curva? Fii o virgina smechera si ai mult de castigat

| Azzido a răspuns:

Aproape toti happy daca e destept isi da seama si fara sa intrebe...subtilitatea este cheia, stii nu?winking take care!

| assus a răspuns:

Curiozitatea... pentru ca nu ne prea plac femeile virgine si.no intelege alea versate se lasa mai usor:X le iubim mai repede

| danielgeo a răspuns:

Ce e asa de rau in asta? eu unu te-as intreba din prima zi.

| Manele Man a răspuns:

Dar de ce te enerveaza? Mi se pare destul de fireasca intrebarea...desigur nu dupa cateva zile, dar asta e parerea mea

| ramona_1444 a răspuns:

Sti cum intrebarea asta arata ca el nu vrea ceva serios

| Aly_8868 a răspuns:

Sunt fata dar cred ca pendula are dreptate.intreba-l de ce te intreaba si spune-i ca nu iti place sa te intrebe asa ceva.Asta e. Daca esti virgina te ''dezvirgineaza'' si dupa traiti fericiti.

| BarBye a răspuns:

Ar trebui sa lasam baietii sa raspunda la intrebarea asta.

| Frozen a răspuns:

Poate era si el curios sau vroia sa stiu cum sa actioneze.big grin

| Ciupy_2848 a răspuns:

E o simpla intrebare, nu inteleg de ce te agiti straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba din curiozitate, atita totbatting eyelashes

| anamaryya88 a răspuns:

Ca sa nu se chinuie el primul