| Sync23232 a întrebat:

Salut happy.

Acum 2 zile am cunoscut o fata in club dupa care am intretinut relatii intime cu ea. Am folosit prezervativ insa din pacate acesta s-a spart. A fost o gaura mica care am observat o la sfarsit cand am pus apa in acesta. De atunci sunt paranoic.
In cazul in care ea este hiv seropozitiva, care sunt sansele de ma fi infectat si eu?
Se pot face teste mai devreme de 3 luni care au relevanta?
Cum as putea sa trec de aceasta perioada de ganduri care ma macina?
O persoana seropozitiva hiv poate avea o viata normala (nevasta, prietena, copii)? Presupun ca trebuie sa gasesti o fata care este si ea seropozitiva,
Exista medicamente care le pot lua acum?

3 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Deschide ochii si trezeste-te, ai dormit destul, lasa povestile, nu mai inventa de dragul de a conversa cineva cu tine.
viata reala e mult mai faina decat cea virtuala.
daca nu ai prieteni, iesi afara si comunica cu lumea.

| Vassii a răspuns:

Du-te la spital și fă-ți testul Elsa (testul HIV)

| Jenescu_Ionut_1983 a răspuns:

Mergi la medic, repede.