| Adrian0312 a întrebat:

ajutati-ma va rog...particip la un concurs legat de tema dragoste.si imi trebuie cit mai multe intrebari legate de dragoste... ajutati-ma va rog! Merci anticipat

4 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Cea mai buna intrebare : Se spune ca iubim o singura data, atuni de ce suferim la orice despartire? (nu cred ca este raspuns)

| biBii07 a răspuns:

@ Mihai7best - I-ai cerut drepturi de autor lui Vescan cand ai zis asta? waiting

| cosmina16 a răspuns:

Ai 41488 de intrebari legate de dragostelaughing) gasesti cate vrei tu

| FirstState a răspuns:

V-ati gasit dragostea vietii sale?
Cit timp dureaza o dragoste adevarata?
Cum crezi cum pot sati gasestidragostea?