| Sebi00 a întrebat:

Salut all am o intrebare daca ai ambitie poti face orice?happy o intrebare pentru toata lumea tongue scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Hash001 a răspuns:

Orice. Absolut orice.
Dar:
-iti trebuie perseverenta in acel lucru(nu poti urca Everestul dar poti urca un munte din tara noastra ca sa te inveti cu drumul in general)
-vointa(sa vrei intr-adevar)

Ambitia e o combinatie intre astea doua.

3 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Normal.
daca nu ai curaj si increderea de sine atunci nu. Dar daca iti doresti cu adevarat sa faci ceva nu exista pas de impiedicare happy

| WweEdge a răspuns:

Desigur.

| ForLife a răspuns:

Daca am ambitie fac orce laughing adica ce imi vine prin cap. happy