| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare.

Voua va place de Justin Biber?
De ce?
Cand ati inceput sa il placeti/sa nu il palceti?
Credeti ca are sanse in lumea muzicii?

P. S. Scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

- nu imi place prea mult de el
-deoarece are prea multe fite si se crede buricul pamantului, parca numai el este pe aceasta lume, dar are melodii frumoase, sincer, le ascult.
-de o luna laughing
-pai nu vezi ce popular este, deja conduce lumea muzicii.
Oricum cica a lasat-o pe Selena Gomez insarcinata, dar nu cred! Insa am auzit ca i-a dat un inel de logodna, asta mi se pare tare frumos love struck

Răspuns utilizator avertizat
| ÐÿÅ a răspuns (pentru tputputpu123):

Sunt de aceeasi parere cu tine numai ca "cica" el este cel mai popular cantaret din lume la ora actuala! Da, nici mie nu-mi vine sa cred.

Răspuns utilizator avertizat
| ÐÿÅ a răspuns (pentru tputputpu123):

Nimic laughing

12 răspunsuri:
| BCoMichael a răspuns:

Justin Beber va avea sanse in lumea muzicii pentru ca e super cunoscut de toatA LUMEa! In schimb e un gay fitos care nu stie cum sa formuleze coerent un clip si a carui muzica o suje!winking Scz pentru expresii dar trebuia sa spun ceea ce cred! happy

| anonim333 a răspuns:

Nu cred ca e gay pentru ca i-a daruit un inel Selenei Gomez si cred ca e un inel de logodna.

| anonim333 a răspuns:

Nu stiu cui sa dau funda pentru ca nu am pus o intrebare care sa ma ajute.
Cine spune primul "DA" va primi funda.

| alexTT a răspuns:

Justin Biber e un gay la fel si fanii lui. Nu va avea sanse prea mari in lumea muzicii.

| BlueBird05 a răspuns:

Are voce dar e in centrul atentiei pentru ca a reusit sa intre in lumea muzicii la varsta lui si ca a avut asa repede un hit, parerea mea. Nu mi se pare ca e cel mai bun dar nici cel mai prost cantaret.

| vinhod a răspuns:

Pai NU, de ce? ma dispera, se crede mare vedeta pop cand acum 3 ani canta pe strada nu stiu nul suport ...numai cand ii vad fata se face totul negrulaughing, daca are sansa in lumea muzicii? laughing frate el deja este considerat un super star. bine este considerat numai de fete asa cunosc o gramada de baieti si nici unu nul suportalaughing) numai fetele.

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Bună happy.
Sincer, nu. Pentru că nu îmi place muzica lui, comercială oh go on.
Niciodată nu l-am plăcut, dar totuși cred că are voce. Și da, cred că are și șanse în lumea muzicii happy.

| Bianca25055 a răspuns:

Mie nu imi place pentru ca are niste melodii urate.Nu mi-a placut niciodata si nu prea cred ca are sanse in lumea muzicii. happy