| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un router zte chinearie de la rds rcs si aveam doar un slot deblocat.In fine, s-a mutat un verisor de al meu si avea si elcalculator si nu puteam conecta ambele calculatoare la internet

deoarece era doar un slot deblocat, totul a fost greu faceam cu netu cu schimbul si pana ne-am cumparat un router si acesta are si optiunea de wirles dar la mine la laptop nu stiu sa configurez. adica cand cablul de internet este in laptop netul sa fie pe cablu iar cand scot cablul de net sa pot porni netul cu wirles.Cum fac asta?

Ofer funda raspunsului care functioneaza!
(Scuzat-ti categoria)

Răspuns Câştigător
| WoaDmulL a răspuns:

Te ajut eu adauga woadmull ti-l fac prin team viewer ok?