| CipyyKao96 a întrebat:

-Salut.
-Am o intrebare. Cand faci dragoste te exciti tot atat de repede ca atunci cand te masturbezi?
-Va rog seriozitate.

-Multumes.

3 răspunsuri:
| LadyNaty a răspuns:

Te exciti mai repede cand faci dragoste decat la masturbat...Normal! Ai persoana in fata ta, nu trebuie sa te gandesti la ea.

| TheFACKYouTub a răspuns:

Nu face confuzie intre -Masturbare
-SEX
-Dragoste

-Masturbarea -
Masturbarea se poate defini ca o actiune a bărbatului sau a femeii de a-si atinge si manipula organele genitale in scopul producerii de plăcere sexuală. Sfărsitul acestui act este punctul in care persoana respectiva atinge o stare de plăcere foarte intensă, numită orgasm. Lucrul acesta implică eliminarea de lichid seminal in cazul bărbatilor, si atat miscări ale vaginului cat si a altor părti genitale in cazul femeilor. Masturbarea este un act de auto-satisfacere sexuală.
Masturbare mai inseamna a-și întărâta ghiocelul, a juca table, a o lua în mână, a o lua la labă, a planta copii, (d. femei) a pune degetul la omidă, a pune faianță, a se uita în ghioc, a o zăpăci.

-SEX'ul-
SEX'ul e atunci cand te intalnesti cu o tip/a pentr o noapte .doua.trei.S-au mai bine zis cand o faci Iepureste(Repede)
SEX-cand satisfaci cealalta persoana o faci sa se simta bine.etc etc

-DRAGOSTEA-
E cand o faci cu persoana iubita.Cu cea care iti imparti viata
DRAGOSTEA e -iubire, nu stie ce e ura suferinta durerea.
Se foloseste cuvantul Dragoste, dar inca nu stim ce inseamna.
Dragostea vine treptat.
CAnd faci dragoste cu cineva inseamna ca te simti cel mai fericit/a
Succes (Allex)

| ionut220990 a răspuns:

Cazuri si cazuri...atunci cand te masturbezi nu se poate numi chiar excitat doar o metoda de a-ti calma hormonii in schimb cand esti cu gagica in pat si o simti e cu totul si cu totul altceva! parerea mea masturbarea cat mai rara cu atat mai bine chiar daca nu ai cerut parerea in privinta astawinking