| belea123 a întrebat:

Salut am o problema acum 2 luni si ceva am avut intentia cu partenera mea sa facem sex. Totul bine si frumos. Dar cand sa eu bag Hercule a adormitstraight face si nu vrea sa se mai scoalestraight face(mentionez era prima oara cand pusesem prezervativ)si eram si eu si ea virgini si as vrea sa stiu cum as putea sa rezolv problema asta.Hercule se scoala nare treaba se face bat imediat ce ma excit putin doar daca pune o fata mana sau fundu se face lemn dar cand vreau sa eu bag moarestraight face. De ce oare.
Am 18 ani...

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o problema psihologica. Ea poate fi data de timiditate sau de execsul de masturbare (daca a fost cazul). Te-ar ajuta un psihoterapeut.

| mgtow a răspuns:

Daca te-ai masturbat in exces inainte din cauza aia e problema daca nu atunci consulta cu medicul problema.

| Anet a răspuns:

E perfect normal avand in vedere ca erai/esti virgin.Foarte multi baieti patesc lucrul acesta la prima tentativa de a avea contact sexual; mai incearca ca din a 2a trebuie sa mearga treaba(incearca dimineata cand e Hercule in forma maximawinkinglaughing)

| alexutza003 a răspuns:

laughing Hercule al tau adoarme din cauza prezervativului pur si simplu nu se simte bine

| JustMeBăi a răspuns:

Vezi ca e gelos sa te vada cu amanta'ta.

| Ionut_2962 a răspuns:

Hercule asta al tau e obisnuit cu masturbarea in excess ori in inveti sa stea la intuneric ori nai ce sa-i faci problema e ca poate atunci cand ai vrut sal bani la intuneric el so fi speriat oricum eu zic sa mai incerci si daca sunteti virgini amandoi asta e problema tu ai fost speriat de ce se va intampla si celulele tale sexuale sau contractat sau marog nu stiu cum era rolling on the floor oricum mai incercati dar un sfat incearca sa fiti relaxati o faceti cu un preludiu lung si reusit si nu va impacientati daca nu va iese atunci du-te la un medic specialistwinking
Mult succesc.

| Anonimaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil a fost emotionata sau ceva de genuthinking
ce pot sa iti spun>?
poate e genul de tipa mai somnoroasa
si cum este pentru prima datawinking
mi se pare normalbig grin
probabil e putin speriata de chestia asta
sau are prea multe emotii atunci cand este cu tine mai ales pentru ca nu a mai facut si vazut asa ceva in viata eiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heracles al tau e obinuit cu sexul uscat, adeca cu masturbarea si nu-i place deocamdata umezeala pentru ca nu l-ai invatat sa inoate.Da-l dreacu cu capul la fund ca altfel nu invata.