| Curiosul20302 a întrebat:

Salut,am si eu cateva 4 intrebari pentru care as dori un raspuns din partea celor care stiu.
1.De ce cand sarut imi vine sa salivez asa mult? Cum sa rezolv problema?
2.De ce cand sunt beat nu mi se scoala penisul de loc, orice-as face...
3.La prima intalnire cu o fata, se incerca doar un mic pupic pe buze, sau sarut in toata regula?
4.Cand ies prima oara cu o fata, si mergem undeva, ne asezam fata-n fata?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

1.Salivatul este din cauza ca ti-e pofta. De orice ti-ar fi pofta, incepi sa salivezi, si cu cat ti-e mai pofta cu atat salivezi mai tare. Te sfatuiesc sa saruti in reprize scurte, ca partenera sa nu-si dea seama big grin
2.Nu ti se scoala pentru ca sistemul nervos nu mai realizeaza sinapsele corect.
3.La prima intalnire e ok un sarut pe buze la sfarsitul intalnirii.
4.Indicat este sa stati fata in fata, dar eu te sfatuiesc sa stai langa ea, pentru ca asa ii esti arpoape, nu risti sa nu auzi de spune, si poti interactiona mai usor cu ea, in sensul ca o poti lua de mana, mangaia, sta lipiti unul de altul, sau orice implica interactiune fizica.