| AdolescentAnonim a întrebat:

Salut! Am și eu o întrebare, as dori sa ma epilez in partea dorsala sa zic așa, dar sincer nu stiu cum, sunt foarte păros. Credeți ca ar funcționa cu o crema depilatoare pentru bărbați? A mai încercat cineva? (dau funda, mersi)

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Relax, lasa asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti încerca dar nu e indicat sa o lasi mai mult de 5 minute. Alege de la veet sau crema depilatoare pentru zone sensibile ( întrebi la farmacie ) cu ceara este cel mai eficient mod de a indeparta parul având in vedere ca, cu timpul parul va creste mai greu și parul se va subția.