| Michael6996 a întrebat:

Am si eu o intrebare cam stupida. Penisul se masoare de deasupra sau de desupt?

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

rolling on the floor incearca ambele metode si vezi in care iese mai lung si aia e metoda bunalaughing

| ShowTim3 a răspuns:

Ma mir ca nu apar intrebari precu "cat trebuie sa cantareasca penisul si bilele"

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Din laterala

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Penisul nu se masoara. laughing Tu vrei sa stai cu rigla sa vezi cat de lung e!? smug Tre' sa fie de 3 ori mai mare [lung, adica.] decat degetu' mare...de la MANA.
Have fuun.smug

| Je_1276 a răspuns:

Bine spus ca e o intrebare stupida! Se masoara de deasupra, ca sa vezi cati cm are, big grin

| Unbearable a răspuns:

La mijloc, trebuie' s-o diseci ca sa descoperi nr. de cm. adevarat.

CATA stupiz(d)eniee! straight face