| AlexO25 a întrebat:

Am si eu o intrebare..sunt baiat clasa a 8-a si sunt foarte scund (1.50) si imi place muult de o fata in aceeasi clasa foarte inalta (1.70happy.Imi tot zice in clasa ca sunt dragalas, si imi mai bate apropouri ca daca as fi mai inalt....si se opreste. Credeti ca ma place? Cum as putea sa-i spun ca o plac (sa-mi incerc si eu norocul poate..cine stie? ) avand in vedere ca eu sunt mai timid si nu am mai fost cu nimeni pana acum. Imi este teama si sa nu rada colegii de mine. Cel mai bun si detaliat raspund are fundita! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara mess si fara net! Invit-o intr-un parc undeva, la o prajiturica, las-o pe ea sa vorbeasca mai mult, intre vorbele ei strecoara si tu ca nu inaltime conteaza intre doi prieteni, conteaza cel mai mult respectulwinking

3 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Exact cum spune Hazer, iubirea nu are varsta sau inaltime.Dar asta mi se pare atat de dulce

| Maxim96 a răspuns:

Invit-o undeva!

| Hazer a răspuns:

Iubirea n-are varsta ( inaltime in cazul tau ).
Pai, cere-i facebook-ul / mess-ul. Vorbeste cu ea pe facebook / mess.
Spune-i daca vrea sa iasa cu tine la un suc.
Da-i un buchet de flori, sau niste trandafiri, o ciocolata.
Dupa aceea sa ii spui ce simti pentru ea.
Toate cele bune! Sa ai noroc cu fata de care iti place, AlexO25!