| telluno a întrebat:

Salut,

AM un Nokia 5800 Xpress Music, am cartela frog cu internet nelimitat si vreau sa va intreb daca as putea sa vad si eu posturi TV pe telefon? Stie cineva cum trebuie sa procedez? ce program sa iau? sau pe ce site sa intru? sa la vad online pe telefon?

Dau funda celor care ma ajutati. Multumesc

1 răspuns:
| Loooolaaaa a răspuns:

Hei. am si eu acelasi telefon...cartela vibe optiune xplore. si am vreo 250 mega.
Oricum...eu cand incerc sa folosesc youtube sau altceva nu merge, nu se incarca si nu se aude nici muzica nici nu apare videoclip ruland ci doar o fotografie mica. Acum depinde si cat de vechi e telefonul. Al meu are vreo 2 ani. Oricum incearca sa intrii la descarcare aplicatii si vezi ca trebuie cautat mai mult dar eu am gasit dupa lungi cautari realitateatv, vh1, etc pe care le descarci si te poti uita. Nu garantez pentru ele. Nu am descarcat ca nu am memorie suficienta ca e plin cu prostii, dar merita sa vezi daca merg aplicatiile. Sper ca te-am ajutat.
Bafta!