| Dragooos223 a întrebat:

Salut as avea si eu o intrebare :
Ce as putea face sa nu mi se mai umfle parul dupa dus?! ce sampon sa folosesc? ce sa fac?
Cel mai bun raspuns primeste funda [[ Scuzati categoria ]]
P. S : Nu folosesc placa de par, fixativul il folosesc uneori dar nu ff des,
HELP puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ciresicaSiatat a răspuns:

Ah,lumea vrea volum,si tu vrei sa skpi de el, incearca sa te clatesti cu otet si sa folosesti o gama de produse pentru par drept, eventual poti sa-ti schimbi tunsoarea

3 răspunsuri:
| anca13 a răspuns:

Incearca un sampon pentru par rebel,incearca sa nu ti-l mai usuci cu feonul, iar daca il usuci, sa nu stai cu capul in jos.Placa,desi nu face binewinking

| ArcAnna a răspuns:

Sampoanele Niveea.eu am pentru par ondulat.garantez pentru ele

| diana_6879 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres este foarte bun l-am incercat si eu bafta multa funda?