| anonim_4396 a întrebat:

Salut băieți. Cum aș putea găsi fete din licee sau universități pe Facebook, fără să le știu. Poate cunoașteți alte rețele sau aplicații.

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

Te uiti pe EDU, vezi unitatea de invatamant respetiva, te uiti la promotiile din anii anteriori si le cauti apoi pe FB.
Merge tehnica...dar sa nu aiba numele pe Facebook, Alina Rebela Tha, Ana Valoroasa, Mimi Shukara, ca le cauti mult si bine. laughing
Pace!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacã nu ai pe nici una, si profilul tau nu este popular adicã poze cu multe likeuri, ce te face sa crezi cã gasesti altundeva?
Lasã mediul online si iesi afarã, nu te ajuta deloc doar pierzi timpul.

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Incearca Tinder! Este recunoscuta ca fiind cea mai buna aplicatie de acest gen din lume!

| aDEeLAa a răspuns:

Tinder, Twoo...
exista multe site-uri de socializare. Apoi exista si grupuri,, Camin x'' de unde poti adauga membrele...