| Parazitu1990 a întrebat:

Salut baietii! O intrebare pentru toti, de ce in fiecare dimineata ma trezesc cu penisul tare de simt ca pot sa sparg nuci cu el.Sunt ff sigur ca multi dintre noi patesc asta.Ok! Dar care e motivul? Tin sa precizez: chiar daca in seara anterioara "m-am jucat" cu prietena,la fel este! Si ea se sperie,ba chiar imi spune ca nu ar fi ceva normal, daca vreau sa plec undeva rapid, nu pot.Trebuie sa astept vreo 20 minute sa se culce la loc, altfel va dati seama cum as arata asa cu ea pe strada!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

E ceva foarte normal si este un indicator, daca vrei, al sanatatii si potentei tale.
Citeste putin aici, ai o multime de amanunte care te intereseaza:

http://www.csid.ro/......a-4578970/

Concluzia ar fi ca nu ai nici o problema si nu ai vreun motiv de neliniste.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa te pisi el te avertizeaza ca are nevoie de wc

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Esti ok si sanatos! Bucura-te! Daca nu poti pleca din cauza asta, te poti juca putin si te rezolvi singur, sau cu prietena, daca e cu tine! Sau te gandesti numai la faze nasoale, si sa vezi cum trece la somn!

| neutrino a răspuns:

Fa-ti reclama si pleaca pe strada in primele 20 de minute, sa vada persoanele interesate ca esti un om perfect sanatos.

| relian a răspuns:

CUM are loc fenomenul inca nu se stie exact, specialistii ori cei care studiaza problemea au ceva teorii dar nici una foarte clara.Acum DE CE se intimpla asta si aici sint ceva teorii, iar asa mai acceptate ar fi pentru a se evita probleme erectile si ceva legat de urinare.Cu alte cuvinte organismul se protejeaza singur organele care sa luam cazul asta nu-s asa de oxigenate ca restul corpului.Stim cu cit mai mult singe intr-u organ cu atit oxigenarea lui este mai buna.In penis lucru asta se intimpla atunci cind este in erectie, atunci avem cel mai mare flux sangvin acolo.Acum noaptea tesutul penislui este moale, iar umflarea lui duce la o mai buna oxigenarea.Insa penisul este moale sin timpul zilei, deci teoria asta nu stiu e cam slaba zic eu.Alta teorie ar fi ca erectia este de 2 tipuri.Una produsa de stimuli-imagini, ginduri erotice etc si alta erectie involuntara provocata de o VEZICA PREA PLINA.Nervii urinari si cei erectili se afla cam prin aceiasi zona si sint stimulati de o vezica prea plina spun cei care studiaza problema.Deci cum spunea cineva pe aici atunci este nevoie sa urinezi de aia e asa tare sa te trezeasca, in caz contrar apar probleme grave.

| ViatacuLouie a răspuns:

E super ok, bucura-te de erectia de dimineata si reguleaza-ti prietena ca sa ai o zi mai buna

| Tw1sTer a răspuns:

Vine vecina si-ti porneste motorul fara sa stii laughing)))