| AnnonnyMa a întrebat:

Saluthappy
Ce ar trebuie sa fac, sau cum ar trebui sa ma port pentru a face un baiat sa ma placa?
Fundaa!big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Baietilor le place sa fii spontana, de treaba, glumeata si nu strica sa incepi tu o conversatie cu un baiat daca el nu te baga in seama. Unele fete sunt fitoase cand sunt baieti in preajma crezand ca par interesante dar nu e asa. Uneori par si penibile. Cel mai bine e sa fii tu. happy

| xSkyler a răspuns:

La fel cum te porti tu de obicei tongue
Un baiat ar trebui sa te placa pentru ceea ce esti tu cu adevarat, nu trebuie sa te schimbi pentru ei.
Eventual, lasa-i pe ei sa se schimbe pentru tine. Dar banuiesc ca te-ai saturat de cate ori ai auzit raspunsul asta, asa ca iti voi da ceva mai pe intelesul tau :
- nu fi prea agresiva
- incearca sa fii increzatoare
- comportate frumos cu cei din jur tongue
- zambesteee big grin baietii sunt innebuniti dupa zambetul unei fete happy
Succes!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imprieteneste-te cu el, si fii fata cuminte big grin Cel putin asta m-ar cuceri pe mine.

| Andrew_Andrei_1988 a răspuns:

' Un baiat ar trebui sa te placa pentru ceea ce esti tu cu adevarat ' sincer nu ma pot abtine sa spun ca asta e replica tuturor fetelor care sunt supraponderale. laughing Baietii sunt prin natura lor vanatori, atunci cand vine vorba de sexul frumos, cu cat e mai grea prada, cu atat e mai interesanta. Daca esti prea abordabila, mai mult de cateva discutii si o noapte se x nu ai sa primesti. Invata sa refuzi, invata sa fii abordabila si in acelasi timp selectiva. Priveste-te in oglinda zilnic si iubeste ceea ce vezi acolo; femeile se remarca prin culoarea parului si modul in care il ingrijeste, unghiile ai grija de ele sa fie frumoase, poarta o pereche de pantaloni provocatori si o bluza care bate in genul ofice. arata ca ai fi interesata de el, dar deocamdata ai altceva mai bun de facut. Si
ai sa fii vanata

| CheLoo23 a răspuns:

Nu e fff greu esti Fata totul iti vine de la sine de la inima daca il lasi sa te atinga nu cred ca o sa ai mari probleme sa iti atragi un baiatwinking daca esti dornica sa le oferi placere vei avea un rand intreg de unde sa iti alegi happy sfatul meu lasa baiaeti pune mana fa-ti temele si preocupate la ce facultate sau liceu vei merge vin vremuri din ce in ce mai grele nu ar fi bine sa te preocupe baieti happy