| Emiiicrazy a întrebat:

Buna tpu.Cum stii cand un baiat te place.Sau ce ar trebui sa fac ca sa ma placa cineva? Fundaa

Răspuns Câştigător
| 안드레아 a răspuns:

Pai de obicei se poarta mai frumos cu tine decat cu alte fete, cand se uita la tine zambeste sau te saluta... Ca sa faci s ate placa trebuie sa vina din inima ta. Sa il faci sa rada, sa te porti frumos, sa il incurajezi. Sunt multe feluri prin care poti face un baiat sa te placa. Fii tu insati! happy
- Bafta!:*

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Baga-te in seama cu el mai mult, pune un prieten comun sa se intereseze ce parere are de tine.

| Morphines a răspuns:

Iti acorda o atentie deosebita fata de celelalte fete, in plus, te tot priveste indelung... happy

| 안드레아 a răspuns:

Sa te* [ sorry ]

| xyzfinish a răspuns:

Un baiat te place atunci cand iti acorda multa atentie si iti spune lucruri(poate chiar secrete) pe care nu le spune altor fete.Dar ca sa te placa cineva ar trebui sa fi tu insati(daca vrei o relatie serioasa), pentru ca asta inseamna sa te placa cineva: sa-ti aprecieze calitatile si sa-ti accepte defectele.Bafta!