| sanea06 a întrebat:

Cum devin un baiat cu stil sa ma placa o fata . Ce trebuie sa port ? (palarie,ochelari ray ban ... )

Răspuns Câştigător
| patrigalatean88 a răspuns:

Pai... cat timp esti curat, nu e neaparata nevoie sa te imbraci ca un super-model.incearca niste blugi, negri sau albastri, nu alta culoare! asorteaza-i cu un tricou\camasa mai adolescentina. eventual niste shoes in picioare.cam atat...nu te chinui asa tare ca daca ai un caracter placut si fata nu te place pentru ca nu te imbraci nu stiu cum, inseamna ca nu merita nimic.si de ochelari.numa vara opptionawinkingnoroc!:*

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Stilul tine de educatie si de atitudine! Nu trebuie sa faci nimic special. Risti sa devii ridicol cu diverse accesorii. Cred ca cel mai bun mod de a iesi in evidenta e sa fii natural. succes!

| Laura46 a răspuns:

Baiat cu stil pentru mine ca fata inseamna,baiat finut,educat,care stie ce si cat sa vorbeasca,personalitatea fiecaruia e reflectata in modul de a se imbraca. daca exagerezi cu tinutele prea fancy risti sa dai in ridicol,imbraca-te cum iti place tie, curat sa fii, dar mai gandeste-te si ce scoti pe gura cand discuti cu ea

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, www.hainedevis.ro este raspunsul la intrebarea ta! Produse de TOP la preturi CORECTE! O zi buna!

| LionDen a răspuns:

Streang de gat... daca devi ipocrit doar pentru ca sa te placa o fata, nu meriti sa traiesti...fi tu insuti si fata care te va place asa cum esti te va iubi cu adevarat.Haters Gonna Hate.

| Nessie a răspuns:

Incearca sa ajuti fetele cand acestea au nevoie, gesturile exprima mai mult decat imbracamintea, dar daca chiar vrei sa bifezi si capitolul acesta incearca sa imbraci camesi de diferite culori si modele, dar nu incheiate pana in gat lasa 2-3 nasturi descheiati sau tricouri cu mesaje comice! evita pe cat posibil hanoracele!

P.S. Nu fii un macho, mai mult le vei respinge.

Succes!

| sjustice27 a răspuns:

Fi tu insusi daca fata te place o va face si fara (palarie, ochelari ray ban ...etcc ) intelegi?--sper ca te-am ajutat... funda?