| celmaitarenume a întrebat:

Ce poze sa pun pe Instagram/Tinder ca să reiasa ca am bani? laughing Chiar am, dar nu sunt genul care sa se laude si in ultimul timp o duc cam prost cu fetele. As vrea sa agat si eu o materialista, ca astea se ard repede happy ce poze sa fac?
Vreau raspunsuri serioase, fara caterincă. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Orice cocalar isi poate face un selfie langa o masina scumpa, intr-un restaurant, si asa mai departe.

Trebuie sa-ti etalezi averea intr-un mod subil.
Iar cand zic asta, ma gandesc la un singur lucru.
Si anume...
Suspans!
O sedinta foto profesionala, facuta, desigur, cu un fotograf.

Vezi tu, daca ai o poza realizata profesional, chiar si sa nu iti etalezi cine stie ce bogatii in ea, chiar sa nu iesi tu foarte bine in ea, te va ajuta destul de mult.
Insusi poza va iesi in evidenta prin modul in care e realizata, iar asta te va ajuta enorm.
Pana la urma, nu orice isi permite o sesiune foto profesionala (bine, oricine si-ar permite daca ar vrea, dar multi evita sa dea banii pe asa ceva, dar daca vrei sa para ca ai bani, eh, ai ghicit)
Pune-ti o poza facuta cat de cat artistic, profesional.
Lumea nu isi prea pune poze de calitate, iar daca tu vei pune poze de acest gen, vei atrage atentia, si da, oarecum, la mod inconstient, vei fi considerat bogat, dupa cum ziceam mai sus, nimeni nu-si permite sa dea 50-100-200 de lei, poate chiar si mai mult pentru cateva poze pe care teoretic le poti face si cu telefonul, ca practic, nu se vor compara niciodata unele cu altele.
Eventual, daca vrei sa pari smecher si cu bani, uita-te la pozele lui Dorian Popa.
Nu trebuie sa iti etalezi cine stie ce averi, trebuie doar sa ai persoana potrivita pentru a-ti face o poza care sa te avantajeze.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O poza in care sa se vada valoarea trecuta pe extrasul contului bancar. big grin

| alina2k18 a răspuns:

Poze din vacantele exotice in care ai fostwinking
Un om cu bani se duce in vacante de minim 2 ori pe anwinking si nu ma refer la Grecia si Turcia ca acolo se duce oricine are un loc de munca pe salariu mediu laughing
Nu iti garanteaza ca le arziwinking pentru asta trebuie sa spargi ceva bani cu ele laughing NU e suficient sa ai tu PENTRU TINEwinking, dar garantez ca o sa ai multe intalniri cu materialiste.

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut. Uite pe YouTube la Zbir, are un video in care se da bogat pe tinder. Eu spun ca mai ușor agăți in real life decât pe Instagram. Vezi pe una care pare fitoasa si mergi la vreo 2m de ea si începi sa numeri bani sau sa vorbești la un telefon scump apoi după ce termini te bagi in seama cu ea. Mult succes!

| aAlexB a răspuns:

Fa-ti o poza si editeazo, pune pe fundal ce vrei tu.

| Goete a răspuns:

Daca nu esti genul care sa se laude ca are bani si o spui cu atata modestie, pune niste poze cu casa ta, unde e plin de bani pe jos, pe pat, pe masa.
Restul lasa la baietii veseli, ca te gasesc ei si te usureaza de bani

| ywar a răspuns:

Tin sa-ti amintesc ca acolo unde sunt bani sunt si probleme. Acumularea poate fi uneori echivalenta cu boala. Ne ingrijim prea mult de trup, de spirit mai incet. Gaseste o fata/femeie care nu e materialista, nu de alta dar cand tu nu vei mai fi in standardele ei te va schimba cu altul. Si tot asa ca o albinuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și din prost' vrei sa o duci și mai prost decât înainte? Tu practic le insulți inteligenta femeilor, nu sunt atât de proaste încât să nu își de-a seama că vrei sa le atragi așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa faci o pagina, unde nu te lauzi ci promovezi din ce îți câștigi existența

| Viorel703 a răspuns:

Fa o poza cu tine având un ceas scump la mână sau având mulți bani in mână. Se poate si o poza având pe tine haine elegante si scumpe