| anonim_4396 a întrebat:

Salut trec a 12-a,si am niste probleme la liceu,as vrea sa mă transfer acum, este posibil? Avand in vedere ca am mai avut un transfer in a 9-a. Vreau raspunsuri serioase, nu la caterincă.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate, daca indeplinesti conditiile de transfer, transferul iti este aprobat de CA al liceului de transfer si reusesti, daca este cazul, la examenele de diferente.

| Andersen2k18 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Si diferentele le dau in vara sau la inceputul anului, eu vreau la filologie?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Andersen2k18):

Diferentele se sustin dupa aprobarea transferului, liceul iti va comunica data in care le vei da.