| Marius_7427 a întrebat:

Salut ce spune-ti de asta : Love isn't blind, it's retarded? Adevarat sau fals?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Adevarat.De aia isi cauta toti marea dragosteoh go on

4 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Very true love is blind.

FantaSZy.

| Narfundo a răspuns:

Doar adevarata iubire poate fi blindata...restu, adica ce face pustimea din ziuda de azi, cred ca se poate numi retarded":p.

| fluffy_2714 a răspuns:

@alex BLIND inseamna orb(oarba in cazul asta), nu blindata cum zici tulaughing. Daca nu stiti o boaba de engleza la ce naiba mai raspundeti? Macar stii ce inseamna "retarded"? Si revenind la intrebare, pot spune ca este adevarat.

| russiangirl_2817 a răspuns:

Nici nici: love is blind and retarded...