| marcelboss a întrebat:

Salut cine vrea sa faca cu mine schimb de calificative pe okazii.ro? acord funda.

5 răspunsuri:
| danypoli95 a răspuns:

Pai pe okazi.ro ca sa primesti, trimiti pozitiv, negativ sau neutru trebuie sa trimiti obiectele licitate prin posta si numai atunci poti da calificativwinking(am si eu cont). Bafta

| cristi13 a răspuns:

Salut! Te mai intereseaza? ID-ul meu: b_96_tsc!

| ELENUS1981 a răspuns:

Id meu okazii.ro este newbestsuperstore2012, ne putem ajuta reciproc, daca vrei.
Succes!

| Daniel_Temes_1979 a răspuns:

Si eu sunt dispus la schimburi de calificative POZITIVE - numele meu de utilizator pe okazii dan. temes@yahoo.com, cu incredere - licitati la cel mai ieftin produs pe care l am,

| Daniel_Temes_1979 a răspuns:

Fac si eu schimb de calific da. temes@yahoo.com e numele meu de utilizator okazii