| Alex5153c a întrebat:

cum as putea face bani pe youtube.com?

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Daca esti smecher, poti.

| Nordic a răspuns:

Trebuie să devii partener youtube. Doar că trebuie să ai cel puțin 1000 de abonați ca să faci asta. Și ca să ai 1000 de abonați trebuie să faci filmulețe care atrage atenția oamenilor. Dat tot nu poți deveni partener youtube pentru că te afli în România și România în prezent nu se află sub acoperirea parteneriatului youtube. Totuși există un fel de rețea care te poate face partener youtube dar nu mai știu cum se cheamă. Și 10% din profitul tău îl va opri rețeaua aia. Ideea e că trebuie să ai vizualizări multe ca să simți că faci un ban.

| LuffyPirateKing a răspuns:

Trebuie sa ai multe vizoalizari si sa fii parteneriat cu youtube

| nmlnmlnmlooo a răspuns:

Vloghing.

| celmailung a răspuns:

Pai mama ta cum arata?