| vladutgabriel77 a întrebat:

Salut.cum sa-i arat iubitei mele ca am incredere in ea.imi da tot felul de mesaje de la fost iubiti care o implora sa se intoarca la ei si i-a refuzat pe toti!

2 răspunsuri:
| Keith a răspuns:

Ea iti trimite aceste mesaje pentru ca stie ca ai incredere in ea,nu ai ce sa ii dovedesti aici,desi cel mai convenabil ar fi ca ea sa isi schimbe nr de telefon ca sa nu o mai sune fostii, adevarul este ca daca eram in locul tau pe mine m-ar fi deranjat ca sotul meu sa fie sunat de fete care vor sa se intoarca la el, chiar daca el le refuza e deranjant oricum, si am incredere maxima in el, acum iti spusai ce as face eu.In cazul tau daca nu esti gelos si ai incredere in ea nu ai ce sa ii dovedesti pentru ca vede si ea lucrul asta, dovada ca iti spune de fiecare data cand primeste mesaje.Bafta!

| TheBlackAng3l a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea:
de ce nu crede ca ai incredere in ea si de ce iti da mesaje tie, de la fostii iubiti cum o roaga aia sa se intoarca la ei?