| gicuu1997 a întrebat:

Salut, dati-mi niste sfaturi, am un pahar din sticla mare, de vreo 4 litri sau mai mult, poate chiar 6, e destul de mare, si pare a fi ca un acvariu, as putea sa-l folosesc pentru pestisori? sa pun 2 pestisori in el, dar fara oxigen, ca nu voi putea pune aparatul de oxigen acolo. Pot fara oxigen?

1 răspuns:
| Zom a răspuns:

Sigur ca poti. Si prietena de-a mea a avut un bol cu 2 pestisori mai mari si nu le-a pus pompa. Poti sa pui o planta in acvariu, plantele de apa dau oxigen. Eu am un acvariu mai mare cu melti pestisori si mi s-a intamplat sa mi se strice pompa si soarta a facut ca numai dupa o saptamana sa le pot cumpara alta pompa si nu au patit nimiclaughing) Succes:*