| ruxandraf a întrebat:

Salut! Eu trec in clasa a8-a. Voua cum vi se pare? E usor /greu?:-s
:Xmersi :X

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Clasa a a8a este cea mai frumoasa clasa happy
eu trec a9a dar pot sa iti spun ca m`a surprins cat de bine a fost in a8a.profesorii sunt cu totul si cu totul altfel sunt mai intelegatori, mai de gasca sunt super iar colegii cel putin ai mei erau foarte de treaba ne intelkegeam extraordinar de bine si ne ajutam in oricehappy ne acopeream unii pe altii si chestii de genul.cand chiuleam chiuleam totilaughing uneori chiar fara motiv:d
a fost frumos dar s`a dussad o sa imi fie dor de tot ce a insemnat clasa a8a. Bucura`te de ea. nici nu o sa iti dai seama cand se termina.

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu stiu. Sper sa iasa bine cu admiterea la liceu. Vreau sa intru la cel mai bun profil din oras.(Liceul Teoretic Ovidius Constanta - Matematica - informatica (bilingv)) de-aia orice sutime din medie sau din nota la examen conteaza.in legatura cu lucrurile astea am ceva emotii. dar in rest nu o sa fie rau. Totusi abia astept liceul.

App: Orice clasa e usoara daca stii sa gasesti echilibrul intre invatat si distractie.happy Depinde si cat te duce mintea.

7h30

| User a răspuns:

Cel mai fain. De obicei, anii terminali is faini.

| Anileda a răspuns:

Mie mi-a placut, nu mi s-a parut grea, daca ai invatat pana acum, nu o sa ti se pare grea.
Succes si numai note de 10.

| Any_2443 a răspuns:

Clasa a8a a fost pentru mine extraordinara.Ma intelegeam bine cu colegii, faceam misto de profi mai ales de director care era un pedofilhee hee. Puneam toata clasa bani si luam cateva sticle de stalinskaya pe care o beam in pauze(pentru o mai buna concentrare la oretongue), la orele de matematica noi mergeam si luam cheile de la sala de sport si dansam acolo(aveam un pc acolo), Mergeam uneori si in biroul directorului si stateam pe mess sau ne uitam pe situri cu haine.Cat despre invatat nu ne omoram.Niciodata nu invatam lectia de zi.Atunci cand aveam lucrare de control profa stiind ca suntem toti varza ne spunea mereu ca ne da lucrare din ultima lectie care era mica si usoara dar si asa nimeni nu invata si in ziua lucrarii copiam fiecare cum putea. Daca ne asculta la vreo ora si nu stiam ii spuneam profului ca nu am invatat si sa ne asculte data viitoare.In timpul orelor nu era niciodata liniste.Vi se pare ca asta se mai numeste scoala? si inca nu am spus tot. Tin sa mentionez ca toti din clasa nu invatam niciodata.caietele de teme la noi erau inexistente. Dar totusi eram perceputa ca fiind aproape cea mai desteapta din clasa si aveam note numai de 9 si 10 (ma iubea Dumnezeu). Eu as mai vrea sa mai repet clasa a8a. Mi-a placut foarte mult.Acum imi este destul de frica deoarece am intrat la un liceu de prestigiu.Sigur imi va fi foarte greu.Sunt constienta ca nu va mai fi ca in generala cand luam cate un 10 la orice materie fara eforturi mari.Bafta in clasa a8a

| LookBehinD a răspuns:

Si asta e categoria potrivita? Dragoste si sex?
LOL straight face

ON-TOPIC:
Mie mi s-a parut usor, in toate clasele.
Depinde si ce capacitate intelectuala ai.

| LittleDreamer a răspuns:

Nu... clasa a8-a e foarte frumoasa. Este ultimul an cu colegii si trece foarte repede. O sa iti dai seama dupa ce termini ca iti va parea rau dupa ei, cel putin asa a fost la mine. Dar este foarte frumos, si cu pozele de sfarsit, si festivitatea(cand cantati Gaudeamus, sau ce cantati) :X si materiile nu mi s-au parut grele.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| g3orgy a răspuns:

Nu stiut ca si eu trec in clasa a 8 a dar sper sa fie ok.

| aty91 a răspuns:

Mie clasa a 8a mi s-a parut usoara si foarte frumoasa. Doar ''examenele'' sunt mai stresante, in rest distractie. big grin