| keybyeTeQuila a întrebat:

Salut explicatimi si mie ce e penetrarea si ce fel de placeri simti raspuns detaliat va rog

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate vrei sa-ti si aratam!
Te grabesti inutil si iti imaginezi ca daca stii in detaliu,poti si intelege!
Spune-mi,care e mancarea ta preferata? Hai sa presupunem ca sunt cartofii prajiti.
Ai putea sa descrii unui copil flamand din Botswana,ce gust au cartofii prajiti si ce simti cand ii mananci?
Asta ne ceri,detaliat chiar.
Si,sincer, ti-as putea spune.
Dar sigur nu ai intelege.
Sexul e jocul oamenilor mari si candva vei pricepe singura de ce e asa si nu altfel.
Intre timp, multumeste-te sa cauti pe Google si sa-ti imbogatesti cunostintele de gramatica, lasa curiozitatile sexuale, inca nu e timpul!

| Sara2 a răspuns:

Penetrarea e cand intra ceva undeva, si poti avea placeri nebanuite laughing
ti-a zis vreun baiat ceva de genu iar tu nu stii despre ce-i vorba? tobe tururururururu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare mai stupida puteai sa postezi?

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Dc draga vrei sa incerci? penetrarea e aia cand iti intra cv in scoaica... de placeri nu stiu ce sa iti zic, pentru ca sunt baiat laughing

| MasturbationMachine a răspuns:

Penetrarea este atunci cand cineva ( un baiat ) devine salbatic si isi arata firea lui de monstru si se arunca in tine cu dildo in fata rolling on the floor

| RosyRose a răspuns:

S-a inventat google dar cine sunt eu sa te judec... Referitor la intrebarea tatongueenetrarea este actul prin care penisul este introdus in vagin. Cat despre senzatie..este un lucru minunat si simti intensitate maxima! Bineinteles aceste lucruri daca partenerul te penetreaza cu finete happy Mult succes!
PS: lasa curiozitatile sexuale si ocupate de gramatica. "Explicati-mi*" eu in locul tau as lasa TPU si as pune mana pe carte happy