| Plicty45 a întrebat:

Salut la toti! am si eu o intrebare sper sa nu radeti! Deci toti vb despre masturbare im i puteti spune si mie mai exact ce inseamna asta? fara glume va rog

Funda

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Inseamna sa te autosatisfaci:X

| danifx2 a răspuns:

Deci o sa iti zic pentru fiecare sex in parte
Baiat: cand **** e in erectie o freaca cu mana pana se satisface

Fata: iti bagi degetul sau un obiect si ti-l bagi in vagin (p1zda)
funda?

| Alec a răspuns:

Deci xfarcau si danifx2 habar nu au ce vorbesc. Nu trebuie neaparat sa iti introduci ceva in vagin ca sa te mansturbezi, placerea pleaca din clitoris el trebuie stimulat in primul rand.

| fiecareinceput a răspuns:

Te exciti pana ajungi singura la orgasm http://fiecare-inceput.blogspot.com/

| RELIABLE a răspuns:

Pai femeile isi introduc in vagin diferite obiecte pe care le minueste ca sabia lui zoro, la barbati e altceva isi string penisul in mina si dupa aia e ca si cum ai agita sprayul cu miscari repetate(sus, jos), pine iese o substanta alba numita spermatozoizi in acel moment te simti de parca ai fumat marihoana(aproape la fel).

| unavaible a răspuns:

Tu nu ai mai mult de 10 ani lake...cine te-a-nvatat sa-ti faci cont?

| denisuca_7128 a răspuns:

Atunci cand te masturbezi te exciti singur