| Alberto123 a întrebat:

Salut.ma cheama Alberto-Gabriel.am 12 ani...sunt din bucuresti...nascut pe 24/01/1999 si caut o fata din bucuresti sector 5(preferabil) care vrea sa fie iubita mea.las si facebook sa va uitati la poze. http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=10000108169534 2

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu-ti mai da toate datele pe facebook, c-o sa apari pe la televizor impreuna cu cel de la Wiky.

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Oh,ce draguuut.hee hee Ai facut si tu 12 anisori si deja te gandesti la asa ceva laughing. Eu am 14 si deocamdata nu-mi arde de d-astea. oh go on

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Ba esti nebun? Vrei sa iti cauti jumatatea drace. Dar vezi ca ai gresit site-ul ca TPU nu este de matrimoniale.Esti un fail mic

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Bai, zi-ne si numarul de telefon sa ne distram si noi putintongue

| Coriii a răspuns:

Mai nou TPU. este un site [sait laughing] de matrimoniale.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi-ti de copilaria ta si lasa iubirile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inteleg vrei o prietena. dar asta nu-i site de matrimoniale. frate esti micut ai timpwinking