| Ciprian_1064 a întrebat:

As vrea sa stiu daca vrea cineva sa vorbim pe mess sau pe facebook sa ne cunoastem? Pentru ca sunt intr-o stare proasta si vreau sa ma descarc... si vreau sa cunosc persoane. Eu sunt din Bucuresti. http://www.facebook.com/profile.php?id=100001916272017

Răspuns Câştigător
| AndyDeiu a răspuns:

Pai ca sa te descarci.ai putea sa incerci melodii linistitoare in miez de noapte happy Plimba-te prin oras pe strazi suiete la inaltime.Garaje blocuri unde esti singur si gandeste-te la relizarile tale la remediile problemelor.Eu asa ma simt bine dac sunt incarcat cu energie negativa.Muzica care se simte pan in suflet poate sa te ajute happy

1 răspuns:
| ilegale a răspuns:

Hey big hug daca ai nevoie de cineva da.mi un mesaj cu id tau big hug Sper sa te pot ajuta sau macar sa te ascult happy