| XxAnonimuXx a întrebat:

Salut, nu stiu ce sa ma mai fac, sunt foarte trist si m-am saturat sa fiu mereu singur de ziua indragostitilor..am 14 ani si pana acum nicio iubita n-am avut, de ce oare? pentru ca sunt urat?, pentru ca am pistrui? nici nu merit sa traiesc. si imi place de o fata de la tabara de mate e perfecta pentru mine, si sunt cu mai multi colegi acolo care nu ma prea ajuta sa zicem mai degraba ma fac de ras. dar nu stiu ce sa zic, un coleg de a meu zice ca sunt indragostit ca o plac dar cu voce tare, fata de care imi place a zambit nu a zis nimic dar nu stiu sigur daca ma place, daca am vreo sansa, sunt urat...ce pot sa spun, vreun sfat? apropo mai am inca 3 zile in care pot vorbi cu ea, sau ii pot cere facebook orice dar sunt foarte timid... sad as vrea mult o iubita.

35 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Nu stii ce e aia iubire crede-ma eu la 18 nu prea ma asa multe gagici (* mai conteaza si fata cum se spune si timpurile in care suntem nu prea am eu la sufler fetele din ziua de azi cu fite) dar totusi poti sa vorbesti cu fete doar as baza buna ce faci sa va cunoasteti ai timp tu pentru iubire mai incolo.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu am 15 ani si nu am nici eu dar stiu eu solutia, trebuie sa iti faci mai mult curaj pana nu e prea tarziu si fa ce trebuie sa faci si trebuie sa ai incredere in viitor.

| alin100 a răspuns:

Din aceasta cauza suntem un popor slab dezvolat, fiindca toti se gandesc la iubite, iesiri in oras, si alte prostii.Te sfatuiesc sa termini cu iubirea de la 14 ani, daca nu vrei sa ajungi gunoier cu 300 lei salariu.

| Elan a răspuns (pentru LoveSleep):

Unele femeii sunt chiar foarte rele dar nu stiu de ce sad

| Elan a răspuns (pentru R0R0):

Unele nu vor sa accepte pe oricine pe Facebook!