| iFuckingHateYou a întrebat:

Povestea mea e aceasta.
Sunt indragostita de un baiat timp de aproape 3 ani, problema este ca nu putem fi impreuna fiindca distanta dintre noi 2 este prea mare. In urma cu 3 ani. cand ne-am despartit dupa o perioada. am inceput sa mai am "relatii" doar ca mereu ii comparam cu el, doar el era in mintea mea. Am incercat foarte multe lucruri petru al putea uita, dar niciuna dintre ele nu au dat roade. Ma cert mereu cu cei din jurul meu din cauza stresului si poate si pentru faptul ca sunt mereu suparata. gandindu-ma ca nu voi putea fi niciodata cu el. Lucrul asta ma distruge, plang in fiecare seara, uneori chiar si ziua, nimic din viata de zi cu zi nu imi mai poate aduce zambetul pe buze. Vreau niste sugestii de la voi, sper sa ma ajutati, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bl00dAngel a răspuns:

Incearca sa il contactezi sa vadeti puteti rezolva ceva pote te pot udce tu la el sau poate veni el la tine happy

1 răspuns:
| NnDWtf a răspuns:

Ce e ma cu lumea asta? Treci peste. Ma bucur macar ca baiatul cu care ai "stat" e din Romania.
Doar nu vroiai sa te mariti cu el si sa stai tu in Galati si el in Zimbawe nu?