| cosmo123 a întrebat:

prezervativele sunt pe marimi?
spouneti-mi un tip de prezervativ care nu se rupe asa de repede.

10 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Atâta timp cât le folosești cu cap nu se rup. Folosește în combinație cu un lubrifiant pentru latex și nu o să se mai rupă.

| h3r a răspuns:

Da...și să nu-ți fie rușine să ceri pentru mărime!

| fuzzer a răspuns:

Durex!

Pentru o protectie, ca la carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca pe cele de la DUREX, sunt cele mai de calitate, cu conditia sa fie folosite corect!
Te pup!

| TizZu15 a răspuns:

Durex sunt cele mai bune, si mai rezistente.

| irrumator30 a răspuns:

Durex sunt cele mai bune. Am probat sialtele si mi s-au rupt in timpul actului sexual. Nici un Durex nu mi s-a rupt, oricat de multa presiune as fi pus pe el.

| ICHBalexnunu a răspuns:

Durex extra sife si pe marimi exista decat in Spania si elvetia in rom nu, iar diferenta era doar de grosima pentru ca adolescenti o au mai subtire.

| WiLd121414 a răspuns:

Pe marimi? eu stiam ca sunt pe vietezethinking

| Albertisimo12 a răspuns:

Salut Durex sunt cele mai bune prezervative daca vrei protectie.
Dar sunt si scumpe, mai bune iei un orezervativ durex dacat sa iei unul normal.

Nu sunt pe marimi! Cumpara Durex, sunt cele mai bune happy