| anonim_4396 a întrebat:

Salut.recent am fost la plimbare in centru...marog nimic deosebit.cind colo am observat baiatul viselor mele(seamana mult cu un actor) big grin din pacate avea prietena sad. deja o saptamana ma gindesc la el de vreo 8 ori pe zi.nu stiu cum il cheama si nu stiu cum sa il gasesc in net.stiu ca suna stupid dar sincer nu ma intereseaza ca are prietena cum as putea sa il gasesc? ziceti ca e imposibilbig grin sunt de aceeasi parere dar totusi poate este o solutie...ce parere aveti big grin?

Răspuns Câştigător
| cllaudDia a răspuns:

Du-te mai des unde l-ai vazut si poate ai norocul sa il mai vezi

19 răspunsuri:
| PatroescuLuluLui a răspuns:

Sa lasi baiatul....pentru ca nu numai frumusetea conteaza, ci si felul de a fi.Si fara suparare dar ar trebui sa-ti pese ca are prietene, caci poate au o relatie frumoasa si n-ar trebui ca tu sa le-o strici. Uita-l.NU poate fi barbatul viselor tale, cand nici nu ai vorbit cu el si nici nu sti ce fel de om e...si zici asta doar pentru ca e frumos big grin

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru PatroescuLuluLui):

Pai da ma refeream din punct de vedere fizic barbatul viselor eu inteleg ce imi spui tu si sta e demn pentru o persoana matura asa sa gindeasca, as zice si eu acelasi lucru in locul tau.dar NU ma intereseaza ca are prietena! ea nu poate fi mai buna ca mine (de fapt nu sunt as de disperata cum par) dar totusi as vrea sa il mai vad crying(( big grin

| AnalbagRevine a răspuns:

Nu stiu de ce am impresia ca te refereai la cabral, creca te pot ajuta eu daca era vorba de cabral. era cabral este? e si normal, pentru nevasta lu cabral in fiecare vineri e black-friday.

| AnalbagRevine a răspuns:

Creca poti gasi chestii utile aici...http://www.cabral.ro/

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru AnalbagRevine):

Care naiba cabral big grin ...serios cine e? big grin foarte sonstim ...eu am problema serioasa dar tu cabral big grin wtf?

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru AnalbagRevine):

Nostim*

| PatroescuLuluLui a răspuns (pentru lifeonlyforlove):

Pai el e indragostit de ea si nu poti rupe o dragoste adevarata, dar daca ai reusi te-as felicita ca o scapi pe fata de un mincinos.Totusi,,balta e plina de pesti,, sau,, lacul e plin de pesti.Ma rog.Te rog sa-l uiti caci nu cred ca il poti gasi, daca nu-i stii nici numele.Eu zic fara suparare sa-l uiti.Cauta un baiat foarte frumos cum iti place si sa te placa si el.O sa dureze ceva dar e mai bine asa big grin

| AnalbagRevine a răspuns (pentru lifeonlyforlove):

Sunt aproape 100% sigur ca era vorba de cabral, mai uita-te peste poze, incearca sa iti amintesti, e negru si greu de confundat

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru PatroescuLuluLui):

Sigur imi dau seama ca ai dreptate dar nu mai e nici o dragoste adevarata intre ei ) asta se observa ) fiindca si el se cam tot uita la mine big grin...da sigur o sa incerc dar pacat de baiat big grineh...rar asa baiat

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru AnalbagRevine):

Poate incerci castingul la comedy club? serios...ok ai glumit oadata, dar ...not funny anymore.

| AnalbagRevine a răspuns (pentru lifeonlyforlove):

*** am incercat doar sa ajut sad poate totusi era cineva care semana cu cabral, doar ai zis ca seamana cu o celebritate. si tu semeni putin cu steve buscemi, deci ati avea ceva de discutat, chestia cum amandoi semanati cu celebritati happy

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru AnalbagRevine):

Ow ...cit de dragut serios seaman cu el? poate fac bani cu asta.ce zici tare semanam?

| AnalbagRevine a răspuns (pentru lifeonlyforlove):

E privirea, e molipsitoare...All her boyfriends say she looks high
she's got Steve Buscemi Eyes
she's got Steve Buscemi eyes!

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru AnalbagRevine):

De fapt eu arat altfel big grin

| AnalbagRevine a răspuns (pentru lifeonlyforlove):

Nu stiu ce sa zici....http://i.imgur.com/sl43b.jpg
mie mi se pare o asemanare destul de puternica :-?

| AnalbagRevine a răspuns (pentru lifeonlyforlove):

Nu stiu ce sa zici....http://i.imgur.com/sl43b.jpg
mie mi se pare o asemanare destul de puternica :-?

| PatroescuLuluLui a răspuns (pentru lifeonlyforlove):

big grin Ma bucur

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru AnalbagRevine):

Ok...daca zici) si acum ce?

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru cllaudDia):

Asa ma gindeam si eu )