| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am făcut o prietena și nu am tupeul sa o sărut... Cum as putea să-mi fac tupeu?
Suntem împreună de ceva timp, ieșim destul de des, ne spunem " te iubesc", ne luam în brate, o pup pe frunte dar nu am tupeul sa o sărut pe buze.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi dacă deja îi spui „te iubesc"... e simplu: îi spui asta la ureche, apoi îi săruți lobul urechii, după care îi iei capul între palme și o întorci cu buzele spre ale tale și... restul în episodul viitor!winking

| Katie1356 a răspuns:

O poti pupa pe un obraz si sa ii spui sa se intoarca sa o pupi si pe celalalt si cand se intoarce o saruti. happy
Chestiile astea trebuie totusi facute atunci cand simti si cum simti, nu sa le programezi.

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai nevoie de tupeu pentru asa ceva. Mai ales ca deja ati depasit bariera de prieteni.