| anonim_4396 a întrebat:

Hey am o problema.imi place de un baiat cu care am fost impreuna si ne-am si sarutat.si acum ecent am fost recent la biserica si ma lua in brate si imi facea glume gen.mi-e cald hai sa luam aer.nu stiu ce sa fac sa il sarut din nou si sa ii spn ca il iubesc sau sa il las in pace. ajutor!
dau funda!

Răspuns Câştigător
| lolz1 a răspuns:

Priveste cu atentie ce face!
Daca doar sta cu fete pentru stii tu ce, nu cred ca e nevoie sa te injosesti pentru el!
Gandeste motivul pentru care v-ati certat /despartit! + nu te atasa prea repede de el daca consideri ca nu merita desi il iubesti, poti sa ai de suferit mai apoi. Te pup

3 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Mai ai rabdare. daca te place nu-i va fi frica sa te mai sarute inca o data. poate tu te grabesti si esti mai implicata decat el, asteapta-l. daca insa in 2-3 saptamani nu face nimic, zii pa. e un papa lapte de care n ai nevoie in viata!

| e7d7n7 a răspuns:

Pwpăl.

| andreeeeaaaaapwp a răspuns:

Eu maine ma intalnesc cu el ce sa fac despre ce sa vorbim?